Birimiz Hepimiz İçin Modu Geri Döndü!

Birimiz Hepimiz İçin Modu Geri Döndü!

Dünya'nın en çok oynanan oyunu League of Legends'ta etkinlikler bitmek bilmiyor. Daha öncede bizlere sunulan ve sihirdarların oldukça beğendiği Birimiz Hepimiz İçin geri döndü!

Hatırlayacağınız üzere Birimiz Hepimiz modunda iki takımın oyuncuları aynı şampiyonlara sahip olabiliyordu. Yani; 5 tane aynı şampiyonu Sihirdar Vadisi'nde görebiliyorduk. Ortaya çok eğlenceli çarpışmalar çıkıyordu. Bu mod kısa bir süreliğine sihirdarlara sunulmuştu. Ama sihirdarlar modun geri gelmesini çok istiyorlardı.

Birimiz Hepimiz İçin modu şu anda oynanılabilir durumda. Ama bu sefer kurallarla bizi karşılıyor. Artık Birimiz Hepimiz İçin modu Sonsuz Uçurum haritasında oynanılabilecek. Birimiz Hepimiz İçin modunda yeni bir sistem geliştirildi. Bu sisteme ayna modu deniliyor. Bu sisteme göre her iki takımda aynı şampiyona sahip olacak. Her oyuncu bir şampiyon belirleyecek. 4 oyuncu Ahri'ye, 3 oyuncu da Nidalee'ye oy verdiyse; %40 ihtimalle Ahri, %30 ihtimalle Nidalee oynanılacak. Bu yeni sistem ile bir koridorda 10 tane aynı şampiyonu göreceğiz. 

Birimiz Hepimiz İçin: Ayna Modu'nu oynayan herkeste Birimiz Hepimiz İçin simgesi açılacak ve bu simge kalıcı olarak kullanılabilecek. Mod 8 Haziran'a kadar sihirdarlara açık olacak. Mod kapanmadan denemenizi tavsiye ederim. 

Siz de bu efsanenin bir parçası olmak istiyorsanız; Tamindir üzerinden League of Legends'ı indirebilirsiniz.

YORUMLAR