Bitcoin Biriktirenlere Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Bitcoin Biriktirenlere Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Dubai'de inşa edilen dev bir projede tam 653 ev Bitcoin ile pazarlanacak. Bu yıl değeri yüzde 400'e vararak oldukça değer kazanan dijital para birimi, bu konutları pazarlayan İngiliz inşaat şirketinin de tercihi oldu.

Bu pazarlama yöntemini benimseyen Knox Group isimli inşaat şirketi, dünyada bu yönetimi kullanan ilk şirket olacak. 22 hektarlık bir alanda inşa edilen 1133 konut ve iki adet dev alışveriş merkezine sahip olan projeden mülk sahibi olmak isteyenler müşteriler, dijital para birimi olan Bitcoin ile konutlarına sahip olabilecekler.

Knox Group'un CEO'su Doug Barrowman verdikleri bu kararın, dijital para birimi topluluklarına dahil olan yatırımcıların kazançlarını değerlendirmek için büyük bir fırsat olduğuna dikkat çekti.

Basında yer alan haberlere göre İngiltere merkezli inşaat şirketi, müşterilerine tarihte ilk kez büyük bir projede Bitcoin kullanarak mülk sahibi olabilme fırsatı tanıyacak. Bu girişimin hemen ardından, dijital para birimlerinin tercih edilebilir finans araçlarına dönüşmesi tüketiciler için önemli bir fırsat olarak değerlendirilebilecek.

Hatırlarsanız Tamidir.com sayfalarında yayınlanan İsviçre Merkezli Banka, Ether ve Bitcoin Satacak! haberinde, Bitcoin'in ne kadar popüler olduğuna dair bir makale paylaşmıştık.

Bitcoin ve Ethereum Yükselişe Geçti

Ukrayna Bitcoin İçin Özel ATM'ler Kuracak

Dijital Para Birimi Bitcoin 4000 Doları Geçti!

YORUMLAR