Bitcoin Piyasası 3 Bin 200 Doları Aşarak Bir Rekora Daha İmza Attı

Bitcoin Piyasası 3 Bin 200 Doları Aşarak Bir Rekora Daha İmza Attı

Daha önce Tamindir.com sayfalarında yazdığımız  Bitcoin, Sert Bir Düşüşün Ardından Hızla Yükselebilir haberimizdeki öngörülerimiz gerçekleşti. Bitcoin, yaşadığı sert düşüşün ardından fazla zaman kaybetmeyerek, hızlı çıkışını sürdürdü.

Gelen yeni duyumlara göre, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin'in değeri 3 bin 200 dolara ulaştı. Hatırlarsanız, Bitcoin ilk defa geçtiğimiz Haziran’da yine 3 bin dolar barajını bulmuştu.

Bu beklenen yükselişin sebebi, uzmanlar tarafından Bitcoin Cash’in yeterli destek görememesi ve geleceği konusunda yatırımcılara fazla güven telkin edemiyor olması olarak değerlendirildi.

Fakat bu yükselişe de daha önce uyarıldığı gibi, oldukça "temkinli yaklaşmakta" fayda olduğu uyarıları hala devam ediyor. Uzmanlar, dalgalanmanın epey yüksek olduğu Bitcoin piyasasında her türlü sürprizin beklenebileceği konusunda hem fikirler. Öte yandan, Bitcoin hali hazırda yatırımcılar için karlı bir senek olabileceğini de risklerine rağmen sürdürebileceğini de ispatlamış bir "birim" olarak değerlendiriliyor. Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor haberimizde bu konuyla ilgili detaylı haberimizi de inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Yine Rekor Seviyeye Ulaştı

Bitcoin, Altından Daha Değerli!

YORUMLAR