Bitcoin Şimdi de 18 Yaşında Bir Liseliyi Zengin Etti

Bitcoin Şimdi de 18 Yaşında Bir Liseliyi Zengin Etti

Okula gitmekten vazgeçerek, tüm zamanını bitcoin piyasasına odaklanarak geçiren liseli genç, Bitcoin piyasasının 10 bin dolara kadar yükseleceğine inanıyor.

403 adet Bitcoin'e sahip olan Erik Finman, bu sanal paralarını elinden çıkartarak piyasaya sürerse, eline tam olarak 1,7 milyon dolar (6 milyon TL) kadar bir meblağ geçecek. Doğal olarak böyle bir meblağın üzerinde yatan Finman, iş ve okul gibi ufak detaylarla ilgilenmiyor, sadece sanal para birimi Bitcoin yatırımına odaklanıyor. Çünkü genç adam, an itibarıyla 4.100 dolar piyasa değerine ulaşan Bitcoin kur seviyesinin, 10 bin dolara kadar yükseleceği hesaplamış. Bu durumda, sergilediği davranışı da yadırgamamak gerekiyor.

Bunun yanı sıra Finman, Bitcoin birimine alternatif olmaya aday farklı yatırım birimleri ile de hiç ilgilenmiyor, yeni ortaya çıkan yatırım olanaklarının kesinlikle orijinal kavramın arkasında kalacağını düşünüyor. Liseli milyoner namzedi Finman, Bitcoin’den sonra gelen en büyük sanal para Eteryum’un değerinin sadece spekülasyonlar nedeniyle yükseldiğini iddia ederken, bugünkü popüler durumunun bir balon olduğunu savunuyor.

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Dijital Para Birimi Bitcoin 4000 Doları Geçti!

Bitcoin Kripto Para Sisteminde Milyoner Olan Genç Gündeme Oturdu

YORUMLAR