Bitcoin Yine Rekor Seviyeye Ulaştı

Bitcoin Yine Rekor Seviyeye Ulaştı

Sanal para birimi Bitcoin durdurulamıyor. Geçtiğimiz günlerde 1500 dolarlık rekor seviyeye ulaşan dijital para, bu rekoru 1 hafta içerisinde egale etmekle kalmadı, 1700 doları geçen fiyatıyla yine tarihi seviyeye ulaştı.

Bitcoin, BitStamp platformunda 1.760 doları görerek yine rekor kırdı. Bu yıl şimdiye kadar yüzde 80 civarında artış gösteren Bitcoin'in değeri her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz gün Coinmarketcap tarafından açıklanan piyasa değeri verilerine göre de, Bitcoin'in piyasa değeri 52.5 milyar dolara ulaştı. 

New York'ta bulunan ARK Invest'ten Chrisch Burniske, "Alanda yeni bir sermaye akışı yaşıyoruz ve bu sermaye kripto varlıkları ve bitcoin arasında ileri geri gidiyor. Bitcoin hala pazardaki en büyük likidite sağlayıcısı ve insanlar bunu diğer kripto varlıklarını almak için kullanıyor" dedi.

Bitcoin'in bu yükselişi ilerleyen günlerde de devam edecek mi hep birlikte göreceğiz. Bu şekilde devam eden Bitcoin piyasası, kısa zaman içinde 2000 doları bulabiir. Dipnot düşmeden de geçmeyelim, bu son söylediğim yatırım tavsiyesi değildir. 

Bitcoin Fiyatı Rekor Kırmaya Devam Ediyor

YORUMLAR