Bitdefender Mobile Security 6 Ay Boyunca Ücretsiz!

Bitdefender Mobile Security 6 Ay Boyunca Ücretsiz!

Eğer başınız zararlı Android yazılımları ile derde girmesin istiyorsanız bu Bitdefender Mobile Security fırsatını kaçırmamak isteyebilirsiniz. Bir Android antivirüs yazılımı kullanmak kullanıcılar için büyük bir ihtiyaç olarak görülmese de özellikle son dönemde çıkan ve Android telefonunuzu kilitleyerek sizden açmak için fidye isteyen virüsler böyle bir ihtiyacın ortaya çıkmasına neden oluyor. Ayrıca akıllı telefonlarımızda birçok kişisel bilgiyi depoluyor, şifreli işlemler yapıyoruz. Bu tür hassas bilgilerin çalınmaması için de dikkatli olmamız gerekiyor. İşte Bitdefender Mobile Security bize bu konularda bir güvenlik kalkanı sunmakta.

Europol ve ENISA tarafından desteklenen CyberSecMonth adlı girişim kapsamında Bitdefender tarafından düzenlenen kampanyayla Android cihaz kullanıcıları 6 ay boyunca Bitdefender Mobile Security'i ücretsiz olarak kullanabilecekler. CyberSecMonth mobil güvenlik tehditlerine dikkat çekmeyi amaçlayan bir etkinlik. Bitdefender da bu etkinlik sebebiyle bu güzel ve yararlı kampanyayı düzenliyor.

Bitdefender Mobile Security'den 6 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilmek için 1-6 Kasım 2016 tarihleri arasında aşağıdaki sayfa üzerinde yer alan formu doldurmanız gerekmekte:

http://www.bitdefender.com.tr/product/bitdefender-mobile-security

DDoS Saldırıları İnternetin Geleceğini Nasıl Etkileyecek?

YORUMLAR