BitTorrent Now'un iOS Sürümü Yayınlandı

BitTorrent Now'un iOS Sürümü Yayınlandı

Yasal yollardan para kazanmak isteyen bağımsız sanatçıların çok sevdiği BitTorrent Now, iOS platformunda da hizmet vermeye başladı.

BitTorrent'in başarılı uygulaması BitTorrent Now'un içerisinde binlerce içerik yer alıyor. Bu içerikler video ve müzik olmak üzere iki farklı kategoride saklanıyor. Kullanıcılar BitTorrent Now uygulaması indirdikten sonra arşivde yer alan müziklere ulaşabiliyor ve istedikleri parçaları indirebiliyorlar. Buraya kadar her şey kullanıcılar içindi. Fakat Bittorent'in yasal olarak para kazandırma uygulaması olarak tanıttığı BitTorrent Now, aslında geliştiriciler için hizmet veriyor.

Bağımsız müzik sanatçıları BitTorrent Now uygulamasını kullanarak parçalarını tanıtabiliyor ve dilerlerse de belirli bir ücret karşılığında satışa çıkarabiliyorlar. Satışa çıkan parçaların gelirleri doğrudan sanatçılara iletiliyor. Bu sayede belirli bir düzen içerisinde yeni parçalar yükleniyor ve alışveriş sürekli devam ediyor. BitTorrent Now sadece müzik sanatçıları için değil video yapımcıları için de aynı imkanları sunuyor.

BitTorrent Now ilk olarak web ve Android platformlarında yayınlandı. Yapılan çalışmalar sonucunda arka plana atılan BitTorrent Now'un iOS sürümü de hazır. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız ve farklı tarzda müzikler arıyorsanız BitTorrent Now'u deneyebilirsiniz.

Torrent kelimesini duyunca içiniz gıcıklandı değil mi? Tamam tamam sizin aradığınız programlar aşağıda.

Torrent'ler İndirmeden Nasıl İzlenir?

Torrent Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

YORUMLAR