BitTorrent Sync Güncellendi

BitTorrent Sync Güncellendi

Kullanıcıların farklı cihazları arasında ve arkadaşları ile direkt olarak dosya paylaşımı yapmasını sağlayan BitTorrent Sync güncellendi. Henüz beta olarak adlandırılmasına rağmen kullanıcıların genel kullanımına sunulan BitTorrent Sync 2.0 versiyonunu güncelleyerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere yada bilmiyorsanız BitTorrent Sync, kullanıcılar arasında P2P yöntemiyle dosya alışverişini sağlayan bir dosya transfer uygulaması. Program aynı zamanda farklı cihazlarınız üzerinde de istediğiniz eşlemeleri yaparak dilediğiniz an istediğiniz dosyalara ulaşmanızı sağlıyor.

BitTorrent firmasının resmi olarak duyurduğu 2.0 versiyonuyla birlikte gelen yenilikler listesi aşağıdaki gibidir:

  • TB büyüklüğünde dosya ve döküman paylaşımları yapılabiliyor
  • Pro üyelik ile daha fazla özelliğe sahip olarak kulanma
  • Tüm dosyalara erişim elde etme yerine belirli dosyalara erişim izni tanıma
  • Farklı cihazlar arası otomatik senkronize

Pro versiyonu 39.99 Dolar olan BitTorrent'i satın alacak firmalar, çoklu kullanıcı girişleri için daha indirimli fiyattan lisans satın alabiliyorlar. Ayrıca daha önce BitTorrent Sync kullanmadıysanız, ilk indirmeye özel 30 gün boyunca ücretsiz tüm Pro özelliklerden yararlanabiliyorsunuz.

Basit bir kod oluşturularak bu kod sayesinde arkadaşlarınız ile hızlı bir dosya paylaşımına girebildiğiniz BitTorrent Sync, dosyalarınızı herhangi bir bulut dosya depolama servisi üzerinde barındırmıyor yada paylaşımda bulunduğunuz dosyaların ne olduğunu bilmiyor. En popüler dosya paylaşım sistemlerinden bir tanesi olan P2P sayesinde koalyca ve internet bağlantınızıa göre hızlı bir şekilde dosya transferleri yapmak ve kendi dosyalarınızı cihazlarınız arasında kolayca senkronize etmek için BitTorrent Sync programını aşağıdaki bağlantı adreslerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Google Chrome 41 Yayınlandı

YORUMLAR