Black Friday'in Ardından Şimdi de Cyber Monday Başladı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta gerçekleşen Black Friday indirimlerinde uzun kuyruklar oluşmuş ve herkesi alışveriş çılgınlığı sarmıştı. Yeni yeni ortaya çıkan Cyber Monday kapsamında ise internet üzerinde indirimler yapılmaya başlandı.

Teknoloji İzdiham

Siber Pazartesi (Cyber Monday) olarak adlandırılan yeni bir indirim furyası kapsamında başta ABD olmak üzere pek çok ülkede indirimler yapılıyor. Özellikle internet üzerinden alışveriş odaklı sitelerin kullandığı Cyber Monday indirimleri Amazon üzerinde başlamış durumda. İşte Cyber Monday'de alışveriş yapmadan önce bilinmesi gerekenler:

Genellikle internet üzerinde yapılan Cyber Monday'e aldanıp bir şeyler satın almaya çalışmayın. Web sitesinin bilgilerinizi koruyabilecek güvenlik seviyesine sahip olduğundan emin olun, her indirim yapan siteye kredi kart bilgilerinizi vermeyin. Aynı zamanda olası dolandırıcılık vakalarına karşı sanal kart kullanmaya çalışın.

Cyber Monday indirimleri deyip hemen alışverişinizi yapmayın, önce tüm alışveriş sitelerini dolaşın ve daha ucuzunu yoklayın. Black Friday kapsamında pek çok kişiyi tuzağına düşürmeyi başaran satıcılara siz de yem olmayın ve yalnızca indirim var diyerek alışveriş yapmayın. Gün boyu devam edecek indirimleri takip etmeyi ihmal etmeyin.