Black Ops 4'ün Battle Royale Modu Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Black Ops 4 Battle Royale

Treyarch Studios tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops 4 tarafında şu an için işler gayet yolunda gidiyor. Bilhassa çok oyunculu modlarını seven oyuncuların çeken oyuna olan ilgiyi artırmak isteyen Activision ve Treyarch Studios, Call of Duty: Black Ops 4'ün Blackout modununun deneme sürümü yayınlanacağı aktarıldı. Activision, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout ücretsiz olacak açıklaması yaptı.

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde, PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Ana senaryo modunun bulunmaması ile seride bir ilk olan oyunda, çoklu-oyuncu moduna ek olarak Zombies modu ve Battle Royale modunun Black Ops temasına uydurulmuş hali olan Blackout yer alıyor. Yapılan güncellemelerle sürekli yenilenen ve oyunculara daha iyi bir deneyim sunan Black Ops 4'ü ve yeni modlarını denemek isteyenler için bugün güzel bir haber geldi.

Call of Duty Twitter ve Youtube hesapları üzerinden yapılan duyuruyla, 17 - 24 Ocak 2019 tarihleri arasında, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout modunun ücretsiz deneme sürümünün yayınlanacağı belirtildi. PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarını kapsayacak olan bu süre zarfında, bahsi geçen modu herhangi bir sınırlama olmaksızın deneyebileceksiniz. Haritanın tamamını gezebilmenin yanı sıra, bütün karakterlere, bütün silahlara ve bütün teçhizatlara erişim hakkınız olacak. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında PlayStation Plus veya Xbox Live Gold aboneliklerinin gerekmeyeceğini de belirtelim. Bir diğer deyişle, dileyen herkes çevrim içi mağazalardan indirip de giriş yapabilecek.

Bring your friends — the Blackout Free Trial is coming.

Play #BlackOps4’s Blackout Battle Royale for free from January 17th to the 24th on PlayStation 4, Xbox One and PC. pic.twitter.com/jfOw2diCV9

— Call of Duty (@CallofDuty) 15 Ocak 2019

Call of Duty: Black Ops 4 için v1.11 güncellemesi

Öte yandan, Call of Duty: Black Ops 4 için v1.11 güncellemesi de PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. PC için önümüzdeki hafta yayınlanacak olan güncelleme ile 15 - 18 Ocak 2019 tarihleri arasında 115 Day Celebration Event etkinliği sizi bekliyor. Etkinlik kapsamında  Zombies çifte XP kazanabileceksiniz. Bunun haricinde, çoklu-oyuncu modunda Chaos Control, TDM 100, Team Tactical Moshpit, Mercenary Hardcore Moshpit ve Mercenary Deathmatch Moshpit, Featured Playlist sekmesinde yerlerini aldılar. Black Ops Pass sahipleri için de Elevation ve Madagascar, normal harita rotasyonuna eklendiler. Zombies moduda ise, Voyage of Despair senaryosunda Unsinkible Gauntlet kullanılabilir olurken, Perk Up, Refresh Mint ve Conflagration Liquidation adı altında yeni Elixir'lerin olduğunu söyleyelim.

Son olarak, çoklu-oyuncu, Zombies ve Blackout modları genelinde birçok hata çözümlemesi, iyileştirmeler ve Heist'e SWAT RFT, Daemon 3XB SMG, Combat Axe ve EMP Disruptor'ın eklenmesi ve Blackout modunda bütün Stash türlerinin birden fazla sayfada gösterildiği bir düzenlemenin getirilmiş olması gibi bir takım değişikliklerin yapıldığını da belirtmeden geçmeyelim.