Black Shark 3, AnTuTu'da En Yüksek Puan Alan Telefon Oldu

Black Shark 3, AnTuTu'da en yüksek puanı alan akıllı telefon oldu.

Xiaomi alt markası Black Shark, yeni telefonunu 3 Mart’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Tanıtım gününe az kaldığından Black Shark 3 sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor. Bugün mobil oyuncuları akıllarını başlarından alacak benchmark test sonucu paylaşıldı.

Qualcomm’un Snapragon 865’li telefonlar listesinde olan Black Shark 3’ün tanıtım tarihi yaklaştı. Oyunculara özel tasarlanan akıllı telefon modeli olduğundan heyecan büyük. Şimdiye kadar cihaz hakkında birçok şey sızdırıldı. Black Shark 3 teknik özelliklerini az çok biliyoruz. Bugün ise cihazun AnTuTu benchmark sonucu paylaşıldı. Black Shark 3, 620.952 puan alarak AnTuTu’da şimdiye kadar en yüksek puanı alan cihaz olarak kayıtlara geçti. Görünen o ki, Black Shark’ın yeni oyuncu telefonu mobil oyuncuların hayalini süsleyecek.

Önceki sızıntılar, söylentilere göre Black Shark 3, 5G destekleyen Snapdragon 865 işlemci, 16GB’a kadar RAM, 120Hz yenileme hızına sahip QHD çözünürlüğe çıkabilen ekran, 65W hızlı şarj desteği sunan 5000 mAh batarya (kutunun içinden çıkan şarj aleti ile 38 dakikada tam şarj olacağı söyleniyor) ile gelecek.

YORUMLAR