BlackBerry 9720 Resmen Tanıtıldı

BlackBerry 9720 Resmen Tanıtıldı

Bu aralar şirket için potansiyel alıcı arayışı içerisinde olan BlackBerry, son QWERTY akıllı telefonu BlackBerry 9720’yi bugün resmi olarak duyurdu. Yeniden tasarlanmış klavye, BBM kısayol tuşu ile dikkat çeken yeni BlackBerry, alt segmente hitap ediyor.

BBM için en iyi klavye ve işlevselliğe sahip yeni BlackBerry 9720, 2.8 inç 480x360 (214 ppi) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip. 512MB dahili depolama alanı bulunan cihazın arka yüzünde 5 megapiksel kamerası bulunuyor. Ön yüz kamerası bulunmayan cihazın en önemli özelliği; yan tarafa konumlandırılmış BBM butonu. Bu buton, sevdiklerinizle yazılı ve görüntülü sohbet etmenizi kolaylaştırıyor. Multicast (Çok yöne yayın) özelliğini kullanarak iletilerinizi belirlediğiniz ağdaki kişiler ile paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraf paylaşım butonu ile yakaladığınız anları e-posta, BBM kişileriniz ve sosyal ağlarda paylaşmak oldukça kolay.

BlackBerry OS 7.1 üzerinde çalışan yeni BlackBerry 9720, önümüzdeki haftalarda Asya, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’da satışa sunulacak. Fiyatı ise henüz belli değil.

XBOX One Kontrolörü PC'lerde Çalışabilecek

YORUMLAR