Blackberry Classic'in Fotoğrafları Sızdırıldı

Blackberry Classic'in Fotoğrafları Sızdırıldı

Mobil dünyanın gelişen teknolojisi arasında kaybolmak istemeyen Blackberry'nin yeni telefonu Classic'in görüntüleri sızdırıldı.

Teknolojik etkinliklerden ve atılımlardan geri kalan Blackberry, IFA 2014 fuarında herhangi bir cihaz tanıtmamış ve dikkatleri üstüne çekmişti. Başarılı firma eskiden gördüğü ilgiyi yeniden kazanabilmek için birkaç telefonu birden geliştiriyor. Geliştirdiği telefonlardan birisi olan Blackberry Classic hakkında bir internet sitesi yeni fotoğraflar sızdırdı.

Artık şirket ile bütünleşmiş Blackberry'nin tasarımını ve klavyesini koruyan Classis, 2 GB Ram ve 3.5 inç boyutunda bir ekrana sahip. Alt tarafında 2 adet hoparlör ve 1 adet USB girişi bulunan Blackberry Classic tasarım açısından da oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.

Blackberry yeni piyasaya süreceği telefonlarda kendi işletim sistemini kullanacak ve bu telefonlar 24 Eylül'de güzel bir etkinlikle kullanıcılara tanıtılacak. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi sızdırılmadı ama çok pahalı olacağı düşünülmüyor.

BlackBerry Porsche P'9983'ün Özellikler Basına Sızdı

BlackBerry Messenger, Tüm Windows Phone Kullanıcılarına Açıldı 

YORUMLAR