BlackBerry Messenger 27 Haziranda Gelmeyecek

BlackBerry Messenger 27 Haziranda Gelmeyecek

BlackBerry OS 10 işletim sistemini tanıtmasıyla birlikte kendini yeniden gösteren BlackBerry’nin popüler mesajlaşma servisi BlackBerry Messenger’ın iOS ve Android platformunda yayınlanacağını daha önce sizlere aktarmıştık. Bu yaz yayınlanacağı söylenilen BlackBerry Messenger uygulamasının yayınlanma tarihi hakkında resmi açıklama geldi.

BlackBerry henüz resmi bir açıklama yapmasa da Alman GSM Operatörü T-Mobile, gerçek zamanlı bilgi ağı Twitter üzerinden BlackBerry Messenger’ın iOS ve Android platformunda 27 Haziranda indirilebileceğinin müjdesini verdi. Tweette BBM uygulamasının Samsung Galaxy akıllı telefonunda kullanıldığını görüyoruz.


Yayınlanan Tweetin ardından The Times'a konuşan BlackBerry, paylaşmak için bir tarih belirlemedikleri yönünde açıklama yaptı. T-Mobile açıklamadan sonra ilgili Tweeti sildi.


BlackBerry CEO’su Thorsten Heins ekran paylaşma, BBM Voice ve yeni BBM Kanallarını içeren daha fazla özelliği zaman içinde ekleyeceklerini belirtti. Android için BBM uygulamasını kullanabilmeniz için Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üstü, iOS için ise iOS 6 ve üstü yüklü bir cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Galaxy S4'ün Depolama Alanı Sorunu Çözüldü

YORUMLAR