BlackBerry Messenger (BBM) 7 için OS 5.0 Desteği Geldi

BlackBerry Messenger (BBM) 7 için OS 5.0 Desteği Geldi

BlackBerry 7 veya kısa adıyla BBM 7 bir süredir yayında ancak OS 5.0 işletim sistemli BlackBerry cihazlar için bu son sürüm ne yazık ki aktif değildi. CrackBerry’nin belirttiğine göre yeni bir güncelleme yolda ve bu güncelleme ile OS 5.0 cihazlar için de BBM 7 aktif olarak kullanılabilecek. En son güncellemede bu gerçekleşmemiş ve sadece performans iyileştirmeleri ve sorunlara bazı çözümler getirilmişti.

BBM sesli görüşmelerinin daha hızlı gerçekleştirilmesi, daha iyi aksesuar ayarlamaları (Bluetooth ve headset desteği) gibi pek çok yeni düzenleme ile BBM 7 kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Aynı zamanda henüz beta aşamasında olan yeni güncelleme ile birlikte bazı BBID kurulumu ve entegrasyon iyileştirilmeleri de yolda görünüyor.

Beta Zone üzerinden indirebileceğiniz BBM 7’nin son güncellemesi BlackBerry 5.0 ve üzeri tüm cihazlarda kullanılabilir durumda ancak henüz beta olduğu için yükleyenlerin dikkatli olması ve sorunlarla karşılaşabileceklerini akıllarında bulundurmaları gerekiyor. Ayrıca Beta Zone’dan dosyayı indirmeden kayıt olduğunuzdan emin olmayı da unutmayın.

Windows 7 ve XP pazar liderliğini sürdürüyor

YORUMLAR