BlackBerry Messenger, Tüm Windows Phone Kullanıcılarına Açıldı

BlackBerry Messenger, Tüm Windows Phone Kullanıcılarına Açıldı

BlackBerry, Microsoft ile iş birliği içerisinde hazırladığı ücretsiz mesajlaşma uygulaması BlackBerry Messenger’ın Windows Phone sürümünü kullanımı açtı. Windows Phone için özel olarak tasarlanan BBM’nin detayları ve indirme bağlantısı haberimizde.

BlackBerry’nin anlık birebir ve grup sohbetlerini mümkün kılan mesajlaşma uygulaması BBM (BlackBerry Messenger) iOS ve Android platformu için geçtiğimiz sene yayınlanmıştı. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı bulunan mesajlaşma uygulamasının Windows Phone sürümü de uzun bir süre sonra kullanıma sunuldu. Bir süredir beta aşamasında olan, sadece betaya katılan şanslı kullanıcılara sunulan uygulama bugün itibariyle tüm Windows Phone kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Windows Phone ve Windows Phone 8.1 cihaz sahibi olan herkes ücretsiz olarak uygulamayı edinebiliyor.

Diğer platformlardan farklı olarak daha modern ve kullanımı basit bir arayüz ile gelen BBM Windows Phone uygulaması ile kullanıcılar Windows Phone, iPhone, Android ve BlackBerry kullanan arkadaşları ile sohbet edebiliyor. Fotoğraf, sesli not, BBM kişi ve konum paylaşımı hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Kullanıcıları mesajlarının iletilip iletilmediğini veya okunup okunmadığını bilebiliyor. Grup ve birebir sohbetlere izin veren uygulamada güvenlik ve gizlilik ön planda. Kullanıcılar telefon numaraları veya e-posta adresleri yerine PIN’lerini paylaşarak istedikleri kişileri davet edebiliyor, mesajlarını görüntüleyebilecek arkadaşlarını seçebiliyor.

Windows Phone için BBM uygulaması şu anda geliştirilme aşmasında ve Android, iOS sürümünün en çok kullanılan özelliklerine sahip. İlerleyen haftalarda bir güncelleme alarak 2. sürümüne kavuşacağı söyleniyor. Eğer siz de bir Windows Phone kullanıcı iseniz BBM uygulamasını Tamindir aracılığıyla güvenli ve hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyebilirsiniz. İyi sohbetler!

Facebook Mobil Uygulamasında Artık Sohbet Edilemeyecek

YORUMLAR