BlackBerry Venice Klavyeli Android Cihazın Görüntüleri ve Videosu Sızdırıldı

BlackBerry Venice Klavyeli Android Cihazın Görüntüleri ve Videosu Sızdırıldı

BlackBerry’nin akıllı telefon pazarında tutunma çabaları BlackBerry Venice ile devam edecek. BlackBerry Venice’in videosu da internete sızdı.

Daha önce BlackBerry'nin Android Telefonu BlackBerry Venice'in Fiyatı Belli Oldu haberimizde, BlackBerry’e ait iki cihazın Hindistan’da test edilirken görüldüğünü ve birinin BlackBerry Venice olduğundan bahsetmiştik. BlackBerry Venice’in ABD'de çıkış tarihi belli değildi ancak 997 dolardan satılması düşünülüyordu.

Dün Twitter üzerinde BlackBerry Venice'e ait kısa bir video ve yeni görüntüler paylaşıldı. Bu pahalı cihazın henüz teknik özellikleri çok net olmasa da neye benzeyeceğini artık net olarak bilebiliyoruz.

BlackBerry Venice Android işletim sisteminin Google stok yazılımlarla dolu olduğu da sızan resimlerde net olarak görünüyor. BlackBerry Venice tıpkı Samsung Galaxy S6 Edge gibi kenarlarından kıvrılan bir ekrana sahip. Ekran boyutları da milim fark etmiyor.

Klavyesi olan bir Android telefon elbette alışılagelmiş bir cihaz değil. Ancak BlackBerry şimdiye kadar ürettiği klavyeli telefonlarının hiç birinden klavyesine ait bir şikayet almış değil. 

BlackBerry Passport İçin Yeni Video Yayınlandı

BlackBerry, Android Telefon Üretmeyi Düşünüyor

YORUMLAR