BlackBerry Z10'a Ait Yeni Fotoğraflar Sızdı

BlackBerry 10’un tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte söz konusu sürüme dair ürünlerin fotoğrafları da çeşitli alanlarda görüntülenmeye başladı. BlackBerry Z10 ve BlackBerry X10, son günlerde sık sık adı geçen yeni nesil RIM ürünleri. Son olarak Black

BlackBerry Z10'a Ait Yeni Fotoğraflar Sızdı

BlackBerry 10’un tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte söz konusu sürüme dair ürünlerin fotoğrafları da çeşitli alanlarda görüntülenmeye başladı. BlackBerry Z10 ve BlackBerry X10, son günlerde sık sık adı geçen yeni nesil RIM ürünleri. Son olarak BlackBerry Z10’a ait bazı fotoğraflar internet ortamına sızdı.

Fou6an isimli yabancı blog sitesi tarafından edinilen ve BlackBerry Z10 olduğu iddia edilen ürüne dair fotoğraflar, cihazın fiziksel yapısı ve arayüzü ile ilgili önemli ipuçları sunuyor. Klasik akıllı telefonların yapısına benzer bir fiziksel görüntüsü bulunan Z10, fiziksel klavyenin olmadığı ve geniş dokunmatik ekranıyla dikkat çekiyor.

BlackBerry Z10’a ait olduğu iddia edilen ve Fou6an isimli sitenin söz konusu fotoğrafları kısa bir süre sonra sitesinden kaldırdığı fotoğrafları hemen aşağıda görebilirsiniz.

YORUMLAR