BlackBerry Z10'un Promosyon Görüntüleri Sızdırıldı

BlackBerry Z10 mobil cihaz meraklıları tarafından uzun süredir bekleniyor ve işte cihazın tanıtımından önce sızdırılan promosyon materyallerine ait görüntüler.

BlackBerry Z10'un Promosyon Görüntüleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz aylarda BlackBerry Z10’a ait çeşitli sızdırılmış görüntüleri sizlerle paylaşmıştık ancak düzenli olarak sızdırılan yeni materyaller sayesinde RIM’in BlackBerry Z10’u 30 Ocak’ta tanıtmasına kadar cihaz hakkında pek çok bilgiyi öğrenmiş olacağız.

RapidBerry adlı BlackBerry haber sitesinin sızdırdığı yeni görüntüler ise BlackBerry Z10 için sızdırılan ilk promosyon ve tanıtım materyalleri olma özelliğini taşıyor. Cihaz tamamen dokunmatik ekrandan oluşuyor ve bu özelliği ile önceki BlackBerry modelleri ile arasında büyük farklar bulunuyor. Sızdırılan görüntüler yeni Z10 modelinin her bir özelliğinin tanıltılması için hazırlanmış ve içerisinde Browser, Calendar, Camera gibi pek çok temel uygulamayı barındırıyor.

Android ve iOS’un domine ettiği mobil dünyada RIM’in BlackBerry’i eski günlerine döndürme çabalarının başarılı olup olmayacağını yakın zamanda hep beraber göreceğiz. Sızdırılan fotoğraflar için galerimizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR