BlackBerry'nin Android Telefonu BlackBerry Venice'in Fiyatı Belli Oldu

BlackBerry'nin Android Telefonu BlackBerry Venice'in Fiyatı Belli Oldu

BlackBerry’nin Dallas ve Venice adında iki test ürünü Hindistan’da görüldü. BlackBerry Venice ve Dallas'ın fiyatları da belli oldu.

BlackBerry’e ait iki cihaz Hindistan’da test edilirken görüldü. Bunlardan biri hakkında çok konuşulan BlackBerry Venice. Venice, Android işletim sistemi kullanacak olan ilk BlackBerry telefon olarak hakkında oldukça fazla konuşulan bir cihaz. BlackBerry Venice, BlackBerry OS 10.3 yerine Android Lollipop kullanacak. Alttan açılan sürgülü bir klavyesi de olan BlackBerry Venice kenarları kıvrımlı bir ekran kullanıyor.

BlackBerry Venice’in Hindistan'da görülmesine rağmen Avrupa ve ABD'de çıkış tarihi belli değil. Cihazın 997 dolardan satılması düşünülüyor.

Öte yandan Venice ile beraber BlackBerry’nin Dallas adını verdiği bir diğer cihaz daha görüntülendi. Bu cihaz da Hindistan’da test ediliyor. BlackBerry Dallas, 388 dolarlık bir fiyatla piyasaya çıkacak ve orta sınıf bir BalckBerry özellikleri taşıyacak. BlackBerry Dallas bir önceki BlackBerry modeli Passport ile hemen hemen aynı boyut ve özelliklere sahip.

BlackBerry Passport İçin Yeni Video Yayınlandı

BlackBerry, Android Telefon Üretmeyi Düşünüyor

YORUMLAR