BlackBerry'nin Android Telefonu Venice İnternete Sızdırıldı

BlackBerry'nin Android Telefonu Venice İnternete Sızdırıldı

BlackBerry eski saygınlığına kavuşmak için yenilikler yapmaya karar vermişti. Bu yeniliğin bir Android telefonla geleceği konuşuluyordu. BlackBerry Venice o telefon olabilir mi?

Sonunda BlackBerry'nin Android telefonu Venice internete sızdı. Her çıkması beklenen telefon gibi Blackberry Venice'de internet dedikodu fırtınasına kapıldı ve bazı özellikleri internete sızdırıldı. BlackBerry, Android Telefon Üretmeyi Düşünüyor haberimizle daha önce şirketin bu yönde bir eğilimi olduğundan bahsetmiştik. Şimdi ise bu eğilimin gerçekleşmek üzere olduğu iddiaları Android pazarında kuvvetle muhtemel görünüyor.

İnternete düşen yeni resimler BlackBerry Venice Android akıllı telefonunun gerçek tasarımı mı henüz çok kesin değil. Ancak bu görüntüler cihazın ekranının Samsung Galaxy S6 Edge gibi kıvrımlı bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

BlackBerry Venice, her zaman olduğu gibi klasik BlackBerry klavye setine de sahip. Telefonun altından sürgülü bir klavye çıktığı da dikkat çekiyor. Bu özellik Android telefonlarda uzun süredir görülmeyen ancak kullanışlı olabilecek bir yenilik.

BlackBerry'nin Android pazarına çıkması son derece cesur bir atılım olarak değerlendirilirken özellikle BlackBerry tutkunlarının gelmesi muhtemel bu cihazı internet üzerinden Twitler atarak desteklediği de görüldü.

BlackBerry Messenger Çok Yakında Android Wear Desteğine Kavuşacak

WhatsApp Sesli Arama BlackBerry 10 İçin de Çıktı

Samsung ile Blackberry Evliliğinden SamBerry Doğacak

 

YORUMLAR