Blacklight: Retribution’ın PC Sunucuları Kapanıyor

Hardsuit Labs tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz oyun Blacklight: Retribution’ın PC sunucuları önümüzdeki ay kapanacak.

Geliştirici ekip, Reddit üzerinden yaptığı açıklamada, "Bu neden oluyor? Gerçek şu ki Hardsuit Labs bir süredir geliştirme ekiplerine ve liderliğe tamamen odaklanılması gereken ilginç projeler ile meşgul. Stüdyo kapasitesi ve kaynakları tamamen bu projelerle ilgilenmekte ve yakın gelecekte de böyle devam edecek. Bu nedenle, Blacklight: Retribution için artık yama, güncelleme ve teknik destek sunamayacağız. Hesap taşıma ve resmi destek sitesi ise bugün resmi olarak kapatılacak” ifadelerini kullandı.

Hardsuit Labs, Blacklight: Retribution’ın PC sürümü mağazasında bulunan bütün öğelerin ücretsiz olduğunu belirtti. 11 Mart 2019 tarihinde Blacklight: Retribution’ın PC sunucuları kapatılacak.

Blacklight: Retribution’ın PlayStation 4 Sürümü Ne Olacak?

Oyunun PlayStation 4 versiyonu için de bazı açıklamarda bulunan Hardsuit Labs, PlayStation 4 oyuncularının endişelenecek bir şeyleri olmadığını söyledi. Geliştirici ekip, Blacklight: Retribution’ın PlayStation 4 platformunda normal bir şekilde çalışmaya devam edeceğini belirtti.