Blizzard Haftaya Büyük İhtimalle Yeni Bir Oyun Tanıtacak

Blizzard Haftaya Büyük İhtimalle Yeni Bir Oyun Tanıtacak

Blizzard, önümüzdeki hafta düzenlenecek Gamescom 2017'de bombayı patlatmaya hazırlanıyor.

E3 ile birlikte dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden olan Gamescom 2017'de her sene yeni AAA kalitede oyunlar duyurulurken daha önceden tanıtılmış oyunlar için yeni oynanış videoları ve detaylar paylaşılıyor. Bu seneki Gamescom da oldukça dolu geçecek gibi görünüyor.

Gamescom 2017'ye katılacak önemli firmalardan olan Blizzard, düzenleyeceği özel etkinliklerin tarihini ve içeriklerini açıkladı. Paylaşılan bilgilere göre Blizzard etkinlikleri 23 Ağustos Çarşamba günü başlayacak ve 26 Ağustos Cumartesi gününe kadar devam edecek. Bu tarihlerde World of Warcraft şampiyonası, Hearthstone şampiyonası düzenlenecek, yeni bir Overwatch haritası, yeni bir Hearthstone kahramanı tanıtılacak, World of Warcraft'ın 7.3 güncellemesinin tanıtımı yapılacak ve StarCraft 2 için çeşitli bilgiler paylaşılacak. Bütün bu etkinliklerin yanısıra bir de gizemli bir duyuru etkinliği yapılacak.

Blizzard'ın gizemli duyuru etkinliği için birkaç fikir ortaya atılabilir. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sene bu dönemlerde World of Warcraft'ın Legion genişleme paketi çıkış yapmıştı. Yeni World of Warcraft genişleme paketinin zamanının geldiğini söyleyebiliriz. Bir diğer ihtimal ise Diablo ile alakalı olabilir. Görüleceği üzere bütün Blizzard etkinlikleri arasında Diablo ile ilgili hiçbir etkinlik yok. Gamescom 2017'de Diablo 2 Remastered'ı görürsek sürpriz olmayacaktır; çünkü Starcraft 2 Remastered projesi yeni tamamlandı. Düşük bir ihtimal Diablo 4 de tanıtılabilir.

Gelişmeleri takip ediyor ve sizinle paylaşıyor olacağız.

Taleworlds, Mount & Blade 2 Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama Yaptı

YORUMLAR