Blizzard Harika Bir Hearthstone Animasyonu Yayınladı

Blizzard Harika Bir Hearthstone Animasyonu Yayınladı

Yayınlandığı 2014 yılından bu yana Blizzard'ın en büyük oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Hearthstone: Heroes of Warcraft için Gamescom'da yayınlanan kısa animasyon, gönülleri fethetmeyi başardı. 

Warcraft evreninde yer alan karakterlerle oluşturulan, PC ve mobil platformlar üzerinde oynanabilen kart oyunu Hearthstone, neredeyse ölü olan oyun türünü tekrar canlandırmayı başarmış, hatta kendisine The Elder Scrolls: Legends, GWENT ve Artifact gibi devasa rakipler de kazandırmıştı. Uzun süredir popüleritesini sürdüren ve Blizzard'a yüklü miktarlarda gelirler kazandıran oyun için Blizzard ilk kez bir animasyon filmi yayınladı.

Köln, Almanya'da halihazırda devam etmekte olan oyun fuarı Gamescom sırasında sahneye çıkan Blizzard, World of Warcraft, Overwatch ve Hearthstone için yeni duyurular yaptı. MMORPG oyunu WoW için genişleme paketi, Overwatch için kısa animasyon ve yeni bir karakter duyuran şirket, Hearthstone için de oldukça başarılı bir animasyon gösterdi. 

Daha önce Overwatch ve World of Warcraft için harika animasyon filmleri hazırlayan Blizzard, bütün bu çalışmaları oyunlara getireceği yeni karakterleri ya da yayınlayacağı paketleri tanıtmak için yapmıştı. Hearthstone'un genişleme paketi Knights of the Frozen Throne'un yakın zaman önce çıktığı düşünülürse, Hearthstone'un başarısını kutlamak için hazırlandığı açıkça belli olan kısa animasyon filmini ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün. 

Valve Yeni Oyununu Duyurdu!

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne Çıktı!

YORUMLAR