Blizzard Pax East'te Yeni Bir Oyun Tanıtacak

Blizzard Pax East'te Yeni Bir Oyun Tanıtacak

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden olan Blizzard, Pax East'te oyunseverlere yepyeni bir oyun tanıtacağının müjdesini verdi. Blizzard'ın başındaki isimlerden olan Rob Pardo Twitter üzerinden paylaştığı iletide "Pax East önümüzdeki hafta ve ben hala bir sonraki oyunumuzun tanıtımı için hazır değilim" sözlerine yer verdi. Sözlerine bu oyunun Titan olmadığı bilgisine de yer veren Rob Pardo takipçilerini bu oyunu tahmin etmeye davet etti.

Blizzard daha önceden Pax East'te açıklanacak oyunun herhangi bir genişleme paketi ya da devam oyunu olmayacağını resmi olarak bildirmişti. Yeni oyunun ne olacağı hakkında farklı görüşler mevcut. Bu oyunun çok oyunculu online arena oyunu olarak planlanan "Blizzard All-Stars" olabileceği öne sürülmekte.

Bir başka görüşe göre de PlayStation 4'ün açıklanmasının üzerine Blizzard tarafından yeni nesil konsollara özel olarak geliştirilen bir oyun tanıtılacak.

Oyun dünyasının en renkli etkinliklerinden olan Pax East, Blizzard gibi birçok farklı oyun geliştiricisinin yeni oyunlarının duyuralacağı büyük çaplı bir organizasyon olacak.

BlizzCon Kasım Ayında Geri Dönüyor

YORUMLAR