Blizzard Sadık World of Warcraft Oyuncularını Ödüllendirdi

Blizzard Sadık World of Warcraft Oyuncularını Ödüllendirdi

Geçen sonbaharda 10'uncu yılını kutlayan World of Warcraft, sadık oyun severlere minyatür bir Orc heykeli hediye ederek onları sevindirdi. Hediye biraz geç gelse de, Blizzard'ın detaylara verdiği önemin bir göstergesi olan heykelcik oldukça beğenildi.

2004 yılında ilk çıktığı tarihten itibaren ilk 60 gün içinde oyunu satın alarak hesap açan oyuncuların faydalanabildiği bu ayrıcalık sadece Amerika ve Avrupa bölgesi oyuncularını kapsıyor. Bu zaman dilimi hesap açmış olanların Battle.net adreslerini kontrol etmelerinde fayda var.

Öte yandan Blizzard veri tabanında kişisel elektronik posta adresi olanlar, çoktan bu hediyeyle ilgili detayları Blizzard tarafından gönderilen çağrıyı aldılar. Heykelcik Blizzard'ın Kaliforniya Irvine'de kampüsün dışında duran dev Orc heykelinin bir minyatürü.

2013 yılında oldukça hızlı bir üye kaybı yaşayan dünyanın en uzun soluklu oyunu World of Warcraft, 2013 yılında 4.8 milyar dolar ciro yapmayı başarmıştı. Dünya oyun pazarının yüzde 20'sini elinde bulunduran Blizzard, 2014 yılında yaptığı atağa rağmen hala kaybettiği kadar oyucuyu geri kazanmayı başarabilmiş değil. 

World Of Warcraft Kan Kaybediyor

World of Warcraft'ın Çarpıcı Detayları Açıklandı!

World of Warcraft: Warlords ofDraenor Duyuru Videosu

World of Warcraft: Warlords of Draenor'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

World of Warcraft: Warlords ofDraenor Oynanış Videosu

YORUMLAR