Blizzard, Sesli Sohbet Uygulamasını Kullanıma Sundu

Blizzard, Sesli Sohbet Uygulamasını Kullanıma Sundu

Blizzard, kendi geliştirdiği sesli sohbet uygulamasını kullanıma sundu. “Blizzard Voice” isimli bu uygulamanın özelliklerini ve nasıl kullanılabileceğini haberimizde bulabilirsiniz.

Blizzard, milyonlarca oyuncunun kullanabileceği yeni bir sesli sohbet uygulamasını kullanıma sunduğunu duyurdu. “Blizzard Voice” isimli bu uygulama, birbirlerinin arkadaş listesinde bulunan Blizzard oyuncularının sesli olarak konuşabilmesini mümkün kılıyor. Blizzard’ın resmi Twiter hesabı üzerinden duyurulan Blizzard Voice, bazı kısıtlı özelliklerinden ötürü Curse Voice'dan daha çok Steam’in Voice Chat özelliğine benziyor.

Blizzard Voice, maalesef sadece arkadaş listenizde bulunan kişilerle konuşabilmenizi sağlıyor. Overwatch gibi takım çalışmasının ve iletişimin son derece önemli olduğu takım oyunlarında kullanılamayan uygulama, umuyoruz ki en kısa takım arkadaşlarınızla da konuşabilmenizi mümkün kılan bu özelliğe sahip olacaktır.

Blizzard’ın bildirdiğine göre Blizzard Voice’u kullanmak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken şey Blizzard Launcher’ınızı güncellemek.

Blizzard, Battle.net Devrini Sonlandırıyor

Blizzard'a Ölüm Tehditleri Gönderen Oyuncu Tutuklandı

Tüm Blizzard Oyunları Facebook Üzerinden Canlı Yayınlanabilecek

YORUMLAR