Blizzard Yeni Blood Elf Modellerini Tanıttı

Blizzard Yeni Blood Elf Modellerini Tanıttı

Blizzard Blood Elf ırkını yeniden tasarlamayı bir süredir sürdürüyordu, sonunda yeni görsel modeller açıklandı. Battle.net blog’da yayınlanan yeni görseller Blood Elf kadınlarını daha havalı, erkeklerini daha sert gösteriyor gibi.

Blizzard sanat yönetmenleri ve tasarımcıları, yeni tasarımdan oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Blood Elf ırkının kadın ve erkeğinin tamamlanan tasarımlarının ne zaman oyuna aktarılacağı hakkında Blizzard henüz bir açıklama yapmadı. 

Tasarım ekibini yöneten Dusty Nolting, özellikle Blood Elf kadınının tasarımı üzerinde titizlik gösterdiklerini, hatların daha inceltilerek dişil bir karaktere büründüğünü söyledi. Nolting blog’da yayınlanan yazısında, yeni tasarımların WoW severlerin son derece ilgisini çekeceğini, belki de var olan karakterlerinden vaz geçerek bu karakter ile yeniden oyuna başlayacak oyuncular olabileceğini de söylüyor. 

Blizzard tasarımcıları yeni karakter modellemelerinde daha derin karakter özellikleri ve kendine has duruş tarzı geliştirdiklerini de belirtiyorlar. Özellikle yüz hatlarında, burun şekillerinde ve ellerde dikkati çeken yeni modellemeler önceki çizimlerden daha detaylı ve havalı duruyor. 

League of Legends - Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu (Sezon Öncesi 1. Hafta)

YORUMLAR