Blizzard'ın BlizzCon 2014 İçin Sakladığı bir Proje mi Var?

Blizzard'ın BlizzCon 2014 İçin Sakladığı bir Proje mi Var?

Blizzard'ın her sene düzenlediği video oyun konferansı BlizzCon'da bu sene firma, konferansın akışına şüpheli görünen bir boşluk ekledi. Çoğu oyuncu BlizzCon 2014'te Blizzard'ın yeni bir oyun tanıtabileceği dedikodularına başladı bile.

Blizzard bu sene gerçekleşecek BlizzCon 2014'te öğlen 12:00'den 2:00'ye kadar bir boşluk bıraktı. Bu iki saatlik aranın bu denli sansasyon yaratması bunca senedir BlizzCon'da daha önce böyle bir şey yaşanmaması. Blizzard normalde konferans öncesi tüm programı açıklar, saati saatine konferansı bölümlere ayırırdı. Bu sefer ne olacağı bilinmeyen iki saatlik bir kesime sahibiz.

Bunun dışında etkinliğin gerçekleşeceği fuar alanında da bazı sızdırılan bilgilere göre neye ayırıldığı belli olmayan sahne ve alanlar yer alıyor. Hal bu olunca Blizzard'ın yeni bir oyun veya ek paketi tanıtacak olması işten bile değil gibi görünüyor. Ancak her ihtimale karşın bu alanların başka bir oyun veya tamamen dinlenme alanı olarak ayırılmış olması, iki saatlik aranın da mola olarak ayırılmış olabileceği de bir gerçek. Bu noktada iki saatin biraz fazla olduğunu düşününce insanın aklında hala bir soru işareti kalıyor.

Blizzard'ın bildiğimiz gelecek oyunlarına bakacak olursak kasımda Warlords of Draenor var. Bu zaten bir önceki etkinlikte tanıtıldı ve ek paketin hemen hemen her şeyi biliniyor. Bu yüzden WoD'u eliyerek Diablo'ta geçiyoruz. Diablo 3 için yeni bir ek paket düşüncesi akla hiç de fena gelmiyor. Blizzard'ın son zamanlarda oyuna sürekli heyecan katmak için çabaları, yeni yamalar ve oyun içi bonuslar firmanın Diablo 3'ü daha da geliştirmek istediğinin habercisi olabilir. Bunun dışında Titan projesinin iptal edildiğini zaten Blizzard kendi resmi olarak açıklamıştı.

Peki Warcraft 4'e ne dersiniz? Veya Starcraft 3? Düşündüğümüzde aklımıza birçok fikir geliyor ama bunlar şimdilik elbette ütopik olanlar. Sizin aklınızda ne var? Blizzard'ın yeni hedefi ne olabilir?

Youtube Videolarından Altyazı Nasıl İndirilir?

Nokia HERE Maps Tüm Android Telefonlar İçin İndirilmeye Açıldı

YORUMLAR