Bloodborne'un Yeni Fragmanı, Büyük Düşmanları Tanıtıyor

Bloodborne'un Yeni Fragmanı, Büyük Düşmanları Tanıtıyor

Eskiden zor oyunları severdik. En azından bir anlamları olurdu. Normal'den sonra bir de Hard oynayalım derdik. Fakat günümüzde, Dark Souls adlı bir isim tarafından bu "zor oyun" kavramı katledilmiş oldu; çünkü Dark Souls "zorluktan" öte bir oyun olarak kendini bizlere tanıtmıştı.

Dark Souls ile ilgili yayınlanan söylentiler arasından en ünlüsünü bilirsiniz; "Bu oyunu yapımcılar bile bitirememiş...". Gerçekten korkutucu bir söylenti olan bu cümle, daha sonra devamını getirdi zaten. Dark Souls 2 ile ilerleyen bu vahşet, şimdi de Bloodborne ile olayı bir üst seviyeye daha çıkarmayı planlıyor.

Dark Souls'un "ruhani" devamı olduğu söylenen oyun Bloodborne, özellikle bu "zor" kavramına aşık olan oyuncular içn biçilmiş kaftan. From Software tarafından geliştirilen ve bu seneki oyun fuarlarında yüksek ilgi gören oyunun bugün yayınlanan fragmanı, oyun içerisinde dev bosslar ile ilgili. 

Zorluğunu bir kenara bırakırsak, oyunun atmosferi bir hayli ilgi çekici duruyor. Grafikler gerçekten yenebilir, oynanış tarzı ise uyum sağlanabilir gözüküyor. 

Oyunun demosunun bu seneki oyun fuarlarında çok az kişi tarafından bitirildiği biliniyor. Oynayan o kadar çok insandan bu kadar az sayının çıkması, oyunun ne kadar zor olduğunu bizlere gösteriyor sanıyoruz ki.

İşte video, iyi seyirler.

World of Warplanes'in 1.6 Güncellemesiyle Yeni Uçak Serisi Yayınlandı

Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Törenle Açıldı

YORUMLAR