BlueStacks GamePop Mini Oyun Konsolunu Duyurdu

BlueStacks GamePop Mini Oyun Konsolunu Duyurdu

BlueStacks, GamePop mobil oyun konsolunun küçültülmüş modelini duyurdu. Üyelik tabanlı Android konsolu GamePop Mini, aylık 6.99 dolar karşılığında yüksek fiyatlı oyunları ücretsiz oynama imkanı sunuyor.

Android uygulamaların MAC ve PC’lerde çalıştırılmasına izin veren BlueStacks, GamePop oyun konsolunu geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sunmuştu. GamePop, Android akıllı telefonunuzu ve iPhone’unuzu kontrolör olarak kullanarak Android ve iOS oyunlarını TV’nizde oynamanızı sağlıyor.

GamePop’tan daha farklı yonga seti taşıyan Mini konsol, büyük modele göre daha yavaş çalışıyor. Android 4.2 Jelly Bean üzerinde çalışan Mini'yi HDMI kablosu ile TV’nize bağlayarak oyun keyfini yaşamaya başlıyorsunuz. GamePop tanıtım süresi bitiminde 129 dolar fiyat etiketi ile satılacakken, GamePop Mini 6.99 dolar üyelik ücreti ödeyenlere ücretsiz olacak.

BlueStacks donanımından ziyade içeriği ile ön plana çıkan GamePop Mini oyun konsolu için 1 Temmuzdan itibaren ön sipariş almaya başlayacak. Aylık 6.99 dolar üyelik ücreti ile kaliteli oyunları ücretsiz olarak oynama fırsatı sunan Mini’nin bu kış sevkiyatına başlanması planlanıyor.

NVIDIA Windows 8.1 için Yeni Sürücülerini Yayınladı

YORUMLAR