Bluetooth'lu Hamilelik Testi CES 2016'da Ortaya Çıktı

Bluetooth'lu Hamilelik Testi CES 2016'da Ortaya Çıktı

Günlerdir akıllı telefon, tablet, laptop vb. teknoloji ürünleri ile tanıştığımız CES etkinliğinde duyduğunuzda yüzünüzde 'hadi be' ifadesini oluşturacak bir ürün tanıtıldı. Başlığı yanlış okumadıysanız kadınlar için artık Blueetooth'lu hamilelik testi yapmak mümkün.

Normal hamilelik testlerinden pek farkı olmayan First Response firmasının çıkarmış olduğu bluetoothlu hamilelik testi, kendinizi bu süreçte biraz daha rahat hissetmenizi sağlıyor diyebilirim.

Hamilelik testleri kadınlar için iyi ya da kötü haber bekliyor olsalar da stresli geçer. Bu nedenle kadınların 3 dakikalık bu bekleme kısmını daha rahat geçirebilmesini isteyen First Response, bAndroid ya da iOS uygulama ile bağlandığınız hamilelik testi cihazı sayesinde size bazı sorular soruyor ve yönlendirmeler yapıyor. Normalde yapmanız gereken şey testi yapıp boş boş beklemek ve bu süreçte stres olmak. Fakat uygulama sizi meşgul ederek stresinizi azaltmanızı sağlayabiliyor.

Standart olarak kadınların uyguladığı hamilelik testlerinden farklı olmayan Bluetooth'lu Hamilelik Testi, buna rağmen normal testlere göre daha pahalı. Ülkeden ülkeye değişen fiyatlarına rağmen toplamda 15 - 20 Dolar aralığında cihazı alabiliyor olacaksınız. Ülkemize ne zaman geleceği belli olmasa da, Amazon üzerinden ürün sağlanabiliyor olacak.

Hamilelik testi öncesinde de kadınlara hamile kalmak istiyor musunuz? ve benzer türede sorular soran bu yeni cihaz biraz daha pahalı olmasına rağmen, araya akıllı telefon ve tabletlerimizi sokması nedeniyle tutabilecek ürünlerden  bir tanesi diye düşünüyorum. Sonucu cihaz ekranındaki artı ve eksiler yerine akıllı cihazlarınız üzerindeki uygulama ile çok daha güzel şekilde görebileceksiniz.

Tüm CES 2016 Haberleri için Tıklayın

YORUMLAR