BMW'nin Yeni 7 Serisi ve Akıllara Durgunluk Veren Özellikleri Tanıtıldı

BMW'nin Yeni 7 Serisi ve Akıllara Durgunluk Veren Özellikleri Tanıtıldı

2016 model BMW 7 serisinin mucize gibi özellikleri var. Henüz tasarımı tam olarak açıklanmayan arabanın, teknik özellikleri tanıtıldı. BMW 7 neredeyse sürücüye ihtiyaç duymayan bir araba olacak.

Yeni BMW 7, bir sürücünün kendi arabasında kendini fazla hissetmesine yol açabilecek özelliklerle dolu bir tasarım. 2016 model BMW 7, el hareketleriyle kumanda edilebilen bir yol bilgisayarına sahip ve anahtar yerine bir uzaktan kumanda cihazıyla çalışıyor.

2016 BMW 7 sersinin tasarımı henüz belli değil ya da BMW tarafından açıklanmıyor demek daha doğru. Ancak araba tamamen karbon fiber alaşımlı bir iskelet üzerine oturtuluyor. Son derece dayanıklı olan bu iskelet arabanın performansını da çok etkiliyor, daha hafif ve hızlı olmasını sağlıyor.

BMW arabanın tasarımını göstermeden özelliklerini anlatan bir video yayınladı. Videoda BMW 7’inin uzaktan kumandayla ayağınıza kadar gelmesi, park etmesi, yol bilgisayarı özellikleri ve karbon fiber alaşımlı iskeleti tanıtılıyor ve bir önceki serilerle olan farkları anlatılıyor. 

BMW İkonik Far Tasarımını Yeniden Tanımlıyor

Evinizi Jetgiller’in Akıllı Evine Çevirmeye Hazır mısınız?

YORUMLAR