Borderlands 2'yi Bu Haftasonu Bedava Oynayın!

Borderlands 2'yi Bu Haftasonu Bedava Oynayın!

Sık sık yaptığı büyük indirimler ve fırsat dolu kampanyaları ile gündeme gelen Half Life geliştiricisi Valve'nin oyun portalı Steam üzerinde bu sefer yine büyük bir kampanya başlatıldı. Steam üzerinde oyun severlere bu günden başlamak üzere ve Pazar akşamına kadar geçerli olacak şekilde 2012 yılında çıkan ve senenin en iyi oyunları arasında yer alan Borderlands 2'yi bedava oynama imkanı veriliyor. Bu süre boyunca Steam hesaplarınız üzerinden Gearbox'un en iyi yapımları arasında yer alan Borderlands 2'yi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebileceksiniz ve oyunu dilerseniz internet üzerinden çok oyunculu, dilerseniz tek oyunculu olarak oynayabileceksiniz.

Kampanya sadece bununla sınırlı değil. Borderlands 2 için 10 Şubat tarihine kadar geçerli olmak üzere yüzde 50 indirim kampanyası da başlatılmış ve oyunun fiyatı 19.99 dolardan 9.99 dolara çekilmiş. İndirim sadece oyun için geçerli değil, oyun için çıkarılan indirilebilir içerikler de yüzde 50 indirime tabi. Hatırlanacağı üzere VGX 2013'te Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep indirilebilir içeriği en iyi indirilebilir içerik ödülüne aday gösterilmişti.

Borderlands 2'yi bilgisayarınıza ücretsiz indirebilmek için öncelikle Steam yazılımını bilgisayarınızda yüklü olmalı. Steam'i bu bağlantıdan indirebilirsiniz:

Steam uygulamasını çalıştırdıktan sonra eğer hesabınız varsa hesabınızla sisteme giriş yapmalı, eğer hesabınız yoksa yeni bir hesap yaratmalısınız. Sonrasında Steam sisteminizde çalışırken Borderlands 2'nin Steam sayfasını ziyaret etmelisiniz:

http://store.steampowered.com/app/49520/

Yaşınızı doğrulayarak sisteme giriş yaptıktan sonra sayfada bulunan aşağıdaki resimde işaretli bölüme tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz:

Borderlands 2'yi 9 Şubat Pazar gününü 10 Şubat Pazartesi'ye bağlayan geceye kadar ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

GTA 5 Yeni Bir Rekora İmza Attı

YORUMLAR