Box Kullanıcılarına Müjde

Box Kullanıcılarına Müjde

Popüler bulut depolama servisleri arasında yer alan Box, kendi alanında yer alan diğer birçok rakibine karşı fark yaratmak için kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz depoalama alanını iki katına çıkarttı. Yeni yapılan güncellemeyle birlikte ücretsiz kullanıcılara sunulan depolama alanı 10GB'a çıkartılırken, isteyen kullanıcılar aylık 5 dolar karşılığında 100GB'lık depolama alanına da sahip olabilecekler.

Google'ın Gmail ve Google Drive ile birlikte toplam 15GB, Dropbox'ın 2GB, SkyDrive'ın 7GB ve iCloud'un 5GB'lık bir ücretsiz depolama alanını kullanıcılarına sunduğunu düşündüğümüzde Box tarafından yapılan bu güncellemenin ne kadar yerinde olduğunu görebiliyoruz. Bu sayede rakip bulut depolama servislerinin kullanıcılarının bir kısmını kendi tarafına çekmeyi hedefleyen Box'ın planları bakalım istediği noktaya ulaşabilecek mi?

Box, bulut depolama çözümleri konusunda genel olarak büyük işletmeler ya da kurumsal işletmelerin ilk tercihleri arasında yer almayı başarmış olsa da bir türlü küçük işletmeler ve tekil kullanıcılar arasında çok popüler olmayı başaramamıştır. Özellikle tekil kullanıcılar ve küçük işletmeler için sunulan ve aylığı 5 dolar gibi cüzi bir ücret olan 100GB depolama alanı paketiyle birlikte bunu değiştirmeye çalışan Box, bulut depolama çözümleri konusunda marketteki yerini daha üst sıralara taşımayı hedefliyor.

Box'ın yeni ücretlendirmeleri hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer paket ücretlerini görüntülemek için Box tarafından yazılan blog yazısına göz atabilirsiniz.

Ayrıca popüler bulut depolama servisi Box'ın mobil uygulamalarına Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Diablo 3 Reaper of Souls Resmi Olarak Duyuruldu

YORUMLAR