Böyle Bir Video Klibe Hiç Rastlamamıştık

Böyle Bir Video Klibe Hiç Rastlamamıştık

Her çeşit video klibi seyrettiğinizi düşünüyorsanız, bir daha düşünün. Emily Curl’un son şarkısına çektiği video klip, en minimalist şekilde, boş bir zemin üzerinde son derece etkileyici kamera ve projeksiyon efektleriyle öne çıkıyor.

 

Portekizli pop müziği sanatçısı Emily Curl’un Come Closer şarkısına çektiği video klip, oldukça yaratıcı görüntülerle bezeli. Klip pek çok açıdan çekilmiş görüntülerin, birbirinin üzerine montajlanarak, izdüşümü ve ışık efektleriyle zenginleştirilmesinden oluşuyor. Come Closer klibi şu anda internette en çok paylaşılan klipler arasına da girmeyi başardı.

Sanatçının boş bir zemin üzerinde başlayan klibi daha sonra ışık ve projeksiyon montajlarıyla zenginleştirilmiş. Kızıl ötesi vücut boyaları, ışık ve animasyon tekniklerini de bir araya getiren klip hem sanatçıyı yaşayan bir tuvale döndürüyor, hem de izleyiciye yepyeni bir çalışma olduğunu kanıtlıyor.

Bu noktada önemli bir detay daha var; tüm klip hiç kesintisiz bir şekilde bir planda, bir defada çekilmiş. Bu da video için son derece planlı ve titiz çalışma yapıldığının kanıtı. 

Emmy Curl - "Come Closer" from Nuno Barbosa on Vimeo.

Vevo Artık Pinterest'e de Video Klip Ekleyecek

En İyi Video Düzenleme Programları

Android için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Türkiye'nin Yeni Youtube Rekortmeni İrem Derici Oldu!

YORUMLAR