Boyner'in Yeni Uygulaması Hopi, Alışveriş Yaptıkça Kazandırıyor

Boyner'in Yeni Uygulaması Hopi, Alışveriş Yaptıkça Kazandırıyor

Gıda dışı alışveriş denince akla gelen ilk isimlerden olan Boyner Grup, yepyeni uygulamasıyla kullanıcıların alışveriş deneyimlerini bir basamak yukarı taşımayı hedefliyor. Kullanmaya başladığımız andan kazandırmaya başlayan Hopi, alışveriş meraklılarının yeni gözdesi olmaya aday.

Hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir olan Hopi'nin en önemli özelliği kullanıcılarına sürekli olarak bonus puanlar kazandırması. Uygulama üzerinden bize özel olarak derlenmiş olan kampanyaları takip edebiliyor, söz konusu mağazalardan alışveriş yaptığımız zaman Paracık adı verilen ve sonraki alışverişlerimizde kullanabileceğimiz bonuslar kazanabiliyoruz.

Üye markalardan yapacağımız alışverişler sonrasında kazandığımız Paracık'lar, 10 kata kadar yükselen değerlerle çarpılıyor. Bu sayede bir sonraki alışverişimizde alacağımız herhangi bir ürüne ücret ödemeden sahip olabiliyoruz. Şu sıralar televizyon reklam kuşaklarında karşımıza çıkan Hopi'nin marka yüzü olarak ünlü komeyden ve oyuncu Tolga Çevik boy gösteriyor.

Eğer alışveriş keyfinize yeni bir boyut kazandırmak istiyorsanız Hopi'yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Uygulamayı indirebilmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

YouTube'da 360 Derecelik Video İzlemek Artık Daha Kolay

Call Of Duty: Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR