Breaking Bad'in Mobil Oyunu Geliyor

Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan ve bir hayli geniş kitlelere hitap eden Breaking Bad için mobil oyun geliyor. Android ve iOS için sunulması planlanan oyunun türü strateji olacak.

Popüler TV dizisinin ilk çıkışından 11 yıl sonra Breaking Bad: Criminal Elements isminde mobil oyun geliştirilmeye başlandı. Sony ve FTX Games tarafından geliştirilen oyun kahramanları arasında Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring gibi isimler yer alacak.

 

Henüz oyunun detayları hakkında pek bilgimiz olmamasına rağmen belirli eşyaları kullanarak bir suç işleminin geliştirilmesi ve sürdürülmesinin işleneceği ifade ediliyor. Dizinin ana konusundan sapmayarak özgün bir oyun geliştirmek isteyen FTX Games, strateji odaklı bir oyun olacağını dile getirdi.

2019 Sonunda Çıkış Yapıyor

Bu yılın sonunda Android ve iOS kullanıcılarına sunulması planlanan Breaking Bad: Criminal Elements'in şimdiden heyecan uyandırdığını söylersek yanlış olmayacaktır. Daha önce de belirtildiği gibi oyun App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.