Brian Hadford'un Sıradaki Capcom VS Hakkında Bilgisi Yokmuş

Devil May Cry 5 oyunununki V karakterini canlandıran Brian Hadford, yaptığı Twitter paylaşımından sonra yaşanan karışıklığı gidermek adına yeni bir paylaşım yaptı. Meğer kendisinin sıradaki Capcom VS hakkında hiçbir bilgisi yokmuş.

Kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız haberimizde, Brian Hadford'un sıradaki Capcom VS için heyecanlı olduğunu söylediğinden bahsetmiştik. Bu her ne kadar farklı şekillerde yorumlanmış olsa da genel kanı yeni bir oyunun geliştirilme aşaması olduğu yönündeydi. Hatta paylaşımı yapanın Brian Hanford olmasına bakarak V karakterinin de oyunda yer alabileceğini tahmin edebilirsiniz. Ancak durum hiç öyle değilmiş.

Hanford bugün Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Karışıklığa neden paylaşımına da alıntı yapan Hanford, "%100 açık konuşmama izin verin, yeni Capcom oyunları veya oyunlarınlarının icap ettiği potansiyelin hiçbirisi hakkında BİLGİM YOK. Bu paylaşım, büyük hayranı olduğum ve Instragram üzerinde bir reklamını gördüğüm Capcom karakterleri hakkındaydı. Tekrardan, lütfen anlayın, katiyen tanıtım yapmıyor veya bilgi açıklamıyorum." yorumunda bulundu.

Brian Hadford tarafından yapılan bu paylaşım, elbette yeni bir Capcom VS oyununun geliştirilme aşamasında olmadığı anlamına gelmiyor. Marvel vs. Capcom: Infinite beklentileri karşılayamamış olmasına rağmen oyuncular olarak serinin yeni oyununu büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Capcom da bu beklentiyi boşa çıkarmayacaktır ama son oyunun zayıf kaldığı noktalar üzerine daha da yoğunlaşacaktır diye düşünüyoruz.

YORUMLAR