Brie Larson’lı Captain Marvel’dan Yeni Poster!

 Brie Larson’lı Captain Marvel’dan Yeni Poster!

10 yıl önce başlattığı Marvel Sinematik Evreni'nde (MCU) yeni sayfa açmaya hazırlanan Marvel Studios, başrolünde Brie Larson’ın olduğu Captain Marvel filminin yeni bir posterini yayınladı.

Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filmi olması sebebiyle apayrı bir öneme sahip olan Captain Marvel, beyaz perdedeki yolculuğuna başlamak için gün sayıyor.

Süper kahramanların şahikası, Avengers 4 ile birlikte farklı bir evreye atlayacak olan Marvel evrenine yepyeni bir soluk getirecek. Oscar ödüllü oyuncu Brie Larson’ı Carol Danvers (Captain Marvel) rolünde izleyeceğimiz yapımdan yeni bir poster geldi. 

Yeni posterin merkezinde tüm görkemiyle Captain Marvel bulunuyor. Dünya ile gizemli galaksiler arasındaki bağın resmedildiği afiş, oldukça etkileyici görünüyor.

captain marvel brie larson

Captain Marvel, bizleri MCU’da gördüğümüz tüm olaylardan önceye, 1990’lı yıllara götürecek. bir kaza sonunda uzaylı Kree ırkı tarafından yapılan bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kalan Carol Danvers, insanüstü güçler kazanır ve evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline gelir. İki uzaylı ırkı arasındaki bir galaktik savaş Dünya'ya ulaşırken, Danvers oluşturduğu küçük bir grupla gezegeni kurtarmaya çalışır.

Filmde Larson’ın yanı sıra, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law. gibi isimler de bulunuyor. 

Captain Marvel’ın yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisi oturuyor. Filmin müziğini ve bestesini ise Amerika’da yaşayan Türk müzisyen Pınar Toprak yapıyor.

Evrenin gelmiş geçmiş en güçlü süper kahramanı olan Captain Marvel, 8 Mart 2019 Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona girecek.

Captain Marvel Fragmanı: