Brothers in Arms 3 Çıktı, Hemen İndirin!

Brothers in Arms 3 Çıktı, Hemen İndirin!

Ünlü mobil oyun geliştiricisi Gameloft merakla beklenen yeni mobil savaş oyunu Brothers in Arms 3'ü resmi olarak yayınladı. Şu an için Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yayınlanan Brothers in Arms 3 kısa bir süre içinde muhtemelen Windows Phone ve Windows 8 uygulama marketlerinde de yer alacak. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Brothers in Arms 3, Brothers in Arms serisinin ilk 2 oyunundan farklı bir yapıya sahip. FPS türünde olan ilk oyunların aksine Brothers in Arms 3'te TPS oyun yapısına geçilmiş. Artık kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol edeceğiz.

Brothers in Arms 3'te Çavus Wright adlı bir kahramanı yöneterek Normandiya'ya yolculuk ediyoruz ve 2. Dünya Savaşı'nın kaderini değiştirmeye çalışıyoruz. Bu maceramızda yalnız da değiliz; bize komutamızdaki askerler eşlik ediyorlar ve yetenekleriyle bize yardımcı oluyorlar. Biz de özel yeteneklere sahibiz ve kritik anlarda hava desteği çağırma gibi yeteneklerimizi kullanarak düşmanı bozguna uğratabiliyoruz.

Brothers in Arms 3'te döneme özgü silahların yanında deneysel yeni silah türleri de bulunmakta. Farklı görev türlerine yer veren oyunda görevleri tamamladıkça kahramanımız gelişmekte. Silahlarımızı da geliştirebileceğimiz gibi yeni silahlar satın alabilmekteyiz.

Yüksek grafik kalitesiyle dikkat çeken Brothers in Arms 3'ü bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Hearthstone Android Versiyonu Tüm Dünyada Resmi Olarak Çıkış Yaptı!

YORUMLAR