Brothers in Arms 3 Çok Yakında Bizlerle

Brothers in Arms 3 Çok Yakında Bizlerle

Gameloft'un mobil cihazlarda büyük başarı yakalayan FPS oyunu serisi Brothers in Arms'ın yeni oyunu olacak olan Brothers in Arms 3 kısa bir süre sonra yayınlayacak. Yine 2. Dünya Savaşı'nda geçecek olan Brothers in Arms 3'te radikal bir değişiklik bizleri bekliyor olacak. Serinin ilk 2 oyunu hatırlanacağı üzere birinci şahıs bakış açısından oynanıyordu. Brothers in Arms 3'te ise TPS - third person shooter yapısı kullanılacak. Yani kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yöneteceğiz. Brothers in Arms 3'te bize tek kişilik oyun modunun yanısıra çok oyunculu oyun modu da sunulacak. Bu syaede oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiz. Tek kişilik oyun modunda farklı görev türleri bizleri bekliyor. 

Assault:

Bu görev türünde serbest bir şekilde aksiyona dalacağız

Siege:

Bu görev türünde belli bir noktayı savunmak için mücadele edeceğiz. Üzerimizdeki baskı biraz daha yüksek olacak.

Sniper:

Bir keskin nişancı olarak bu oyun modunda pusu kuracağız ve belli hedefleri yok etmeye çalışacağız

Stealth:

Bu görevlerde gizlilik yeteneğimizi konuşturarak düşman hatlarına sızacağız

Çok oyunculu oyun modunda ise 12 farklı kahramandan birini seçebileceğiz. Bu kahramanlar kendilerine has yeteneklere sahip. Kahramanlarımızı oyunda başarı kazandıkça geliştirebilmemiz ve güçlendirebilmemiz mümkün olacak.

Oyunda toplamda 18 adet 2 Dünya Savaşı'na özgü silah yer alacak. Bunun yanında ek deneysel silahlar da oyuna çeşitlilik kazandıracak. Özel aksiyon kameralarıyla desteklenen oynanış, üst düzey grafik kalitesi ve bolca aksiyon ve heyecan bizleri bekleyecek öğeler.

Serinin bir önceki oyununu bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Brothers in Arms 3 çıkış yaptığında oyunu sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin!

Witcher'ın Mobil Oyunu Çıkış Yaptı!

YORUMLAR