Bu Adam iPhone'u ile Evlendi!

Bu Adam iPhone'u ile Evlendi!

Allah tamamına erdirsin, Allah bir yastıkta kocatsın mı denir, ne denir bilemiyoruz ama bu adam iPhone'a olan aşkını bir adım öteye taşıyarak hayatının geri kalanını iPhone'una adamaya karar vermiş. Apple'ın ürettiği akıllı telefon ve tabletlerin şık tasarımları, stabil çalışan iOS işletim sistemi dünya çapında milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanıyor. Hatta yeni iPhone modelleri satışa sunulduğunda Apple ürünlerini satan dükkanların önünde günlerce sırada bekleyen ve yeni iPhone modellerine en erken erişen kullanıcılar olabilmek için kendini paralayan insanlarla karşılaşabiliyoruz. Fakat bu haberimize konu olan olayda çok farklı bir boyuta gideceğiz.

Olayımızın kahramanı olan Aaron Chervenak geçtiğimiz günlerde Las Vegas'ta düzenlenen törende çok sevdiği iPhone telefonuna nikahı basarak eşi iPhone Chervenak ile dünya evine girdi. Genç çift küçük bir kilisede papaz huzurunda kılınan nikahta yüzükleriyle kameralara poz vermeyi ihmal etmediler. Düğün sırasında damadın ailesinden çok az kişinin nikaha katılmış olması ve gelinin hiçbir akrabasının nikahta geline destek vermemesi dikkat çekti. Ayrıca düğün için herhangi bir müzik ekibine haber verilmemiş olmaması ve düğünlerden alışık olunan dans görüntülerinin ortaya çıkmaması gelin ve damadın sade bir düğün amaçladıklarına işaret etmekteydi.

iPhone ile evlenen adam Aaron Chervenak yaptığı açıklamada iPhone'u ile evlenmesinin oldukça geçerli bir nedeni olduğunu iddia etti. Aaron Chervenak şu ifadeleri kullandı:

"Eğer kendimize karşı dürüst olursak, telefonlarımızla birçok farklı duygusal seviyede ilişki kuruyoruz. Telefonlarımıza teselli için, bizi sakinleştirmesi için, bizi uykuya daldırması için, zihnimizi rahatlatması için bakıyoruz, ve bana göre bu bir ilişkinin özünü oluşturuyor. Yani bir anlamda akıllı telefonum benim en uzun ilişkim oldu. Bu da benim bir telefon ile evlenmenin aslında nasıl bir şey olduğunu görmeye karar vermemin sebebi. "

Nikahın kılındığı Nevada'da bir telefon ile evlenmek resmi bir dayanağa sahip değil. Yani Aaron Chervenak aslında şu an resmi olarak evli değil. Bunun yerine papaz nikahını tercih etmiş. Durumu gelecekteki muhtemel gerçek gelin adaylarına açıklaması biraz güç olabilir; çünkü papaz nikahlı da olsa kimse bir iPhone'a kuma gelmek istemez.

YORUMLAR