Bu Aydınlatmalı Klavye ile Karanlıkta Çalışmak Keyifli Hale Gelecek

Bu Aydınlatmalı Klavye ile Karanlıkta Çalışmak Keyifli Hale Gelecek

Eğer gece bilgisayar başında çalışmayı seviyorsanız yeni geliştirilen bu aydınlatmalı klavye hoşunuza gidebilir. Karanlıkta çalışmak birçoğumuz için zorunluluk olabiliyor. Uzayan mesai saatleri veya bitmeyen proje ve ödevler nedeniyle güneş battıktan sonra çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Eğer odanızı başka biriyle paylaşıyorsanız veya karanlıkta çalışmak kişisel tercihinizse gözünüzün yorulmasından ve başınızın ağrımasından şikayetçi olabilirsiniz. Karanlık ortamda gözümüz normalden daha fazla yorulmaktadır. Karanlık bir ortamda klavye tuşlarını seçmeye çalışmak bu yorgunluğu daha da artıran bir etkendir. İşte bu nedenle tuş aydınlatmasına sahip olan bir klavye hem göz sağlığınız için mantıklı bir karar olacaktır hem de baş ağrılarının önüne geçecek, çalışmalarınızı hızlandıracaktır.

Bu durum göz önünde tutularak geliştirilen bu özel tuş aydınlatmasına sahip klavye içerisinde yer verdiği özel LED ışık sayesinde her tuşu eşit olarak aydınlatabiliyor ve kullanıcıların tuşları seçmesini kolaylaştırabiliyor. Böylece rahat bir şekilde çalışabiliyorsunuz ve görme sıkıntılarının baş ağrısı yaratmasını engelleyebiliyorsunuz. Klavyenin üzerindeki tuş tasarımları da kullanıcıların işini kolaylaştıracak bir yapıya sahip.

Kullanabileceğiniz kısayolları kolayca seçebilmenize yardımcı olan tasarım sayesinde çalışmalarınız hızlanabiliyor. Editörler, akademik personeller, öğrenciler, tasarımcılar, geliştiriciler gibi kullanıcılara hitap edecek olan klavye şu an Kickstarter üzerinden bağış toplamakta. Eğer yeterli bağış toplanılırsa klavye tüketicilere sunulacak. Projenin Kickstarter sayfasına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

https://www.kickstarter.com/projects/editorskeys/backlit-shortcut-editing-keyboard-for-all-editors

HTC Akıllı Telefonlarınızı Yüzde 40 Oranda Daha Hızlı Şarj Edin

YORUMLAR