Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (10 Eylül - 16 Eylül 2018)

çıkacak oyunlar

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi yine birbirinden güzel oyunlar barındırıyor. Listenin en dikkat çeken oyunu şüphesiz Shadow of the Tomb Raider olurken, NBA 2K19 da dikkat çekenler arasında kendine yer buluyor.

Haftanın ilk oyunu Square Enix tarafından yayınlanan Boudless. Bir tür sandbox oyunu olmasından ötürü inşa etme üzerine kurulu olan yapımda, Kaşif, İnşaatçı, Avcı, Tacir ve Zanaatkar olmak üzere farklı alanlar bulunuyor ve oyuncular bu alanlarda kendilerini geliştiriyorlar. Kamp ateşinin çevresinde başladığımız yolculuğuysa kendi yeteneklerimizi kullanarak katılıyor ve kurduğumuz yerleşimin büyümesi için mücadele ediyoruz. Ticaret, avcılık, inşa etme, oluşturma gibi özelliklerin bulunduğu Boundless, göz atılası duruyor.

NBA 2K19 ise basketbol oyunu sevenlerin uzun süredir gündeminde olan bir oyun olarak, raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu gibi başarılı oynanış ve gerçekçi grafiklerle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan NBA 2K19, kalitesini korumaya devam ediyor.

ADIOS Amigos ise haftanın bağımsızları arasında ön plana çıkanlardan bir tanesi oluyor. İçinde bulunduğumuz evrende keşfe çıktığımız ve yeni gezegenlere yolculuk yaptığımız ADIOS Amigos, oldukça eğlenceli görünüyor.

Steel Empire ise eski usul tarzı ve oynanışıyla shoot-em-up türünü sevenler için biçilmiş kaftan. Gerçek bir aksiyon ve eğlence sunan Steel Empire, türü sevenler için kesinlikle göz atılması gereken oyunlar arasına adını yazdırıyor.

Shadow of the Tomb Raider ise haftanın en iyi olmasının yanı sıra yılın oyunu olmaya aday yapımlardan bir tanesi olarak listeye giriyor. Yine Lara Croft’un aksiyon dolu maceralarını anlatacak olan Shadow of the Tomb Raider, kendine daha iyi güvenen bir Lara Croft ile daha büyük eğlence sunmaya hazırlanıyor.

10 Eylül

Boundless - PC

11 Eylül

NBA 2K19 – PC, PS4, Xbox One, Swtich

12 Eylül

ADIOS Amigos - PC

13 Eylül

Steel Empire - PC

14 Eylül

Shadow of the Tomb Raider – PC, PS4, Xbox One

YORUMLAR