Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (15 Ekim - 21 Ekim 2018)

Soulcalibur vi geralt

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi, yine birbirinden güzel oyunları barındırıyor. Listenin en dikkat çeken oyunu kuşkusuz SoulCalibur VI olurken, Reings: Game of Thrones ise göz atılması gereken bir başka oyun oluyor.

Listenin ilk sırasında gerçek bir avcılık deneyimi sunmayı vaat eden theHunter: Call of the Wild 2019 yer alıyor. Oyuncuları devasa haritalara bırakarak, gerçek avcılar gibi hareket etmelerini sağlayan theHunter, yeni sürümüyle dikkat çekici yenilikler sunuyor.

The Jackbox Party Pack 5 ise diğer paketlerde olduğu gibi bilgisayar oyuncularına yine gerçek bir parti fırsatı veriyor. İçerisinde beş farklı küçük oyun barındıran paket, 1 ila 8 oyuncu arasında değişen desteğiyle, arkadaşlarınızla oynamanız için yeni seçenekler sunuyor.

Reings: Game of Thrones ise Reings isimli birçok ödül alan oyunun yeni sürümü olarak piyasalardaki yerini almaya hazırlanıyor. Oyunculara gerçek bir kral gibi karar alma fırsatı veren Reings, yeni oyunuyla bu özelliği Game of Thrones evrenine aktarıyor. PC ve iOS için çıkan oyun, HBO’nun televizyon dizisinin yolunda gidiyor ve diziye benzer bir hikaye sunuyor.

SoulCalibur VI ise özellikle Japonya’da çok sevilen dövüş oyunu serinin en yeni versiyonu olarak bizimle buluşmaya geliyor. Bu sefer The Witcher serisinden bildiğimiz Geralt karakterini de barındıran yapım, çeşitli yeniliklerle birlikte yine başarılı bir dövüş oyunu deneyimi vaat ediyor.

Haftanın son oyunuysa World War 3 verilen, modern savaşlara odaklanan çok oyunculu FPS oyunu oluyor. Gerçek mekanlarda geçen ve gerçekçi bir oynanış sunan yapım, modern savaşların tüm detaylarını oyunculara sunmak için Steam’deki yerini almaya hazırlanıyor.

16 Ekim

theHunter: Call of the Wild 2019 – PC, PS4

17 Ekim

The Jackbox Party Pack 5 – PC, Switch

18 Ekim

Reigns: Game of Thrones – PC

19 Ekim

SoulCalibur VI – PC, PS4

World War 3 - PC