Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (17 Eylül - 23 Eylül 2018)

Çıkacak oyunlar Transference

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi yine birbirinden güzel oyunlarla karşımıza çıkıyor. Haftanın en dikkat çeken oyunu kuşkusuz Transference olurken, The Bard’s Tale serisinin yeni oyunu da gözlerden kaçmıyor.

Ubisoft tarafından yayınlanan Transference, görmeye çok alışık olmadığımız bir macera oyunu olarak, mağazalardaki yerini almaya hazırlanıyor. Gerçek oyuncularla çekilmiş sahnelerle oyunları birleştiren yapım, oyunculara Hollywood tadında görüntülerle gerilim oyunu oynama şansı sunuyor.

The Bard’s Tale IV ise uzun süredir hayatımızda olan rol yapma oyunu serisinin en son oyunu olmaya hazırlanıyor. Bu sefer şeytana karşı amansız bir mücadeleye girişeceğimiz yapım, rol yapma oyunu sevenler için gözden kaçırılmaması gereken bir yapım olarak listedeki yerini alıyor.

Rune ise Viking’ler temasıyla hazırlanmış bir aksiyon oyunu olarak, Steam üzerinde erken erişim aşamasına giriyor. Başarılı grafikleri ve heyecan uyandıran oynanışıyla Rune, haftanın en iyileri arasında kendisine yer buluyor.

Üçüncü kişi bakış açılı nişancı ya da TPS oyunlarını sevenler için yeni bir deneyim sunmaya gelen Gene Rain, farklı oynanışıyla dikkat çekiyor. Türü sevenlerin kesinlikle göz atması gereken oyunlardan bir tanesi olan Gene Rain, farklı oynanış dinamikleriyle beğeni toplamayı başarıyor.

My Brother Rabbit ise haftanın en güzel görünen oyunu olarak listemizdeki yerini alıyor. Basit eğlence türünde olan ve oyunculara bulmacalarla karşılık bir macera anlatma arayışında olan oyun, oldukça güzel duruyor.

18 Eylül

Transference – PC, PS4

The Bard’s Tale IV - PC

19 Eylül

Rune – PC

20 Eylül

Gene Rain – PC, PS4, Xbox One

21 Eylül

My Brother Rabbit – PC, PS4