Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (22 Ekim - 28 Ekim 2018)

bu hafta çıkacak oyunlar 22 ekim

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi, yüksek bütçeli oyunları içermiyor olsa dahi yine göz atılası birçok oyun bulunduruyor. Haftanın en dikkat çeken oyunu kuşkusuz Thronebreaker olruken, Lethal League Blaze de sevilebilecek oyunlar arasına adını yazdırıyor.

Haftanın ilk oyunu olan Gwent aslında uzun süredir bizlerle birlikteydi. CD Projekt RED, The Witcher temalı kart oyununu uzun süredir beta sürecinde deniyor ve bütün sistemleri oturtmayı başarıyordu. Oyun en sonunda tam sürümüne kavuştu.

Thronebreaker ise CD Projekt RED tarafından geliştirilen bir başka oyun olarak, listedeki yerine girdi. The Witcher temalı bir rol yapma oyunu olan Thronebreaker’ın, Meve isimli bir kraliçenin maceralarını ilginç bir şekilde anlatmaya geleceği söylendi.

Lethal League Blaze ise haftanın açık ara en eğlenceli oyunu. Dört kişinin, iki takıma ayrılarak oynadığını Lethal League, bir dövüş oyunu olmasının yanı sıra eğlenceli yapısıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Party Hard 2 ise Hotline Miami’yiş hatırlatan tarzıyla farklı bir aksiyon oyunu olarak listedeki yerini alıyor. Bir partinin gidebileceği en aksiyon dolu yere nasıl gidebileceğini anlatan oyun, küçük ama eğlenceli bir oyun arayanlar için kesinlikle bakılması gerekenlerden bir tanesi.

Haftanın son oyunuysa ünlü otomobil tasarımcılarının katkısıyla hazırlanan ve gelecekteki yarışları anlatmaya çalışan RISE: Race the Future oluyor. Farklı araba modellemeleri ve SEGA Rally’den esinlenilerek hazırlanan oynanışı, yarış severleri memnun edecek cinsten duruyor.

23 Ekim

Gwent: The Witcher Card Game – PC

Thronebreaker: The Witcher Tales - PC

24 Ekim

Lethal League Blaze - PC

25 Ekim

Party Hard 2 - PC

26 Ekim

RISE: Race the Future