Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (8 Ekim - 14 Ekim 2018)

bu hafta çıkacak oyunlar wwe 2k19

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi, yine birbirinden güzel oyunları bizlerle buluşturmaya geliyor. Her ne kadar çok sayıda oyun olmasa da denemeye değer yapımlar bizleri bekliyor.

Haftanın ilk oyunu WWE 2K19 oluyor. Amerikan güreşini oyunlara taşıyan seri, son yıllarda olduğu gibi simülasyon ve arcade türlerini harmanlayarak, ortaya eğlenceli bir yapım çıkarmayı başarıyor.

My Memory of Us ise macera türünde bir yapım. İki arkadaşın hafızalara kazınacak hikayesini anlatan oyun, başarılı bir macera oyunu oynamak isteyenler için kesinlikle göz atılması gerekenlerden oyunlardan biri.

Son günlerde piyasaya sürülmüş en ilginç oyunlardan bir tanesi olan Kursk, belgesel ve macerayı bir araya getiriyor. Yaşanmış bir olayı oynadığımız Kursk, Rus denizaltısından son teknoloji torpidonun bilgilerini çalmaya çalışan bir ajanı anlatıyor.

Haftanın son oyunu Joggernauts ise arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli yapımlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. 1 ila 4 kişi arasında desteği bulunan Joggernauts, bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için mücadele veren karakterlerin amansız yarışını konu alıyor.

8 Ekim

WWE 2K19 – PC, PS4

9 Ekim

My Memory of Us – PC, PS4

11 Ekim

Kursk – PC

Joggernauts – PC, Switch