Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 3. Hafta)

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 3. Hafta)

Yeni bir hafta ve yeni bir bu hafta çıkacak oyunlar listesiyle karşınızdayız. 14 Ağustos - 20 Ağustos tarihleri arasında çıkacak oyunlara baktığımızda en iddialı yapımın Agents of Mayhem olduğunu görüyoruz.

Saints Row serisinin yeni oyunu olan Agents of Mayhem'de oyuncular farklı kahramanları kontrol ederek oyunun açık dünyasında düşmanlarıyla savaşabilecekler. Saints Row serisinden alışık olduğumuz uçuk aksiyon sahneleri Agents of Mayhem'de de karşımıza çıkacak. Oyunda birbirinden ilginç silahları kullanarak şehri birbirine katabileceksiniz.

Eğer korku oyunlarını seviyorsanız bu hafta 2 farklı seçeneğe sahipsiniz. Observer sıradışı bir hikayeye sahip. Gelecekte geçen oyunda suçluların rüyalarına girerek ipuçları elde etmeye çalışacak, bir yandan da kendi korkularımızla yüzleşmeye çalışacağız. Behind The Door'da ise katledilen gençlerin izini bulabilmek için terk edilmiş bir kulübeyi ziyaret edecek, el fenerimizle karanlıkta yolumuzu bulmaya çalışacağız.

Online FPS oyunlarını seviyorsanız Offensive Combat: Redux!'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu oyunda mizahla harmanlanan aksiyona dalacak, ilginç görünüme sahip kahramanlar oluşturarak rakiplerimizle savaşacağız. Oyunda birçok farklı oyun modu, komik animasyonlar oyuncuları bekliyor.

İlk olarak bir Minecraft modu olarak çıkış yapan Crafting Dead, bu hafta tek başına bir oyun olarak çıkış yapacak. PUBG'nin Minecraft ile birleşimi olarak tanımlanabilecek Crafting Dead'de haritayı keşfederek silah, zırh ve kaynak bulmaya, kendi özel eşyalarımızı inşa ederek diğer oyunculara ve zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacağız.

Her yaştan oyuncuya hitap eden bir platform oyunu olan Dark Mystery, LIMBO'ya benzeyen görsel stiliyle dikkat çekmekte. Oyunun demosunu sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Haftanın ücretsiz oyunu ise Dark Eden Origin olacak. Vampirler ve insanların arasındaki savaşa tarafımızı seçerek katılacağımız MMORPG oyununda aksiyon RPG oyunlarına benzer şekilde kahramanımızı izormetrik kamera açsııyla yönetiyoruz.

Bu hafta çıkacak oyunların tam listesi, çıkış tarihleri ve çıkacakları platformlar şu şekilde:

15 Ağustos Salı

- Agents of Mayhem - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Observer - PC/PlayStation 4/Xbox One

- Dark Mystery - PC

16 Ağustos Çarşamba

- Behind The Door - PC

17 Ağustos Perşembe

- Dark Eden Origin - PC

18 Ağustos Cuma

- Crafting Dead - PC

- Offensive Combat: Redux! - PC

Strateji Oyunu Sudden Strike 4 Çıktı!

YORUMLAR